Wygrana w Szebniach !!!

• autor: .Zorza03., 2017-09-25 20:28

GKS TEAM 17 1-3 ZORZA 03 ŁUBIENKO

Bramki: Arkadiusz Gronkiewicz x2, Łukasz Citak

W ubiegłą niedzielę nasza drużyna grała mecz wyjazdowy w Szebniach. Od początku spotkania przejęliśmy inicjatywę. Pierwsza okazję na gola mieliśmy po szybkim przejęciu piłki w środku pola, lecz intencje Kamila Barana wyczuł bramkarz gospodarzy. Kilka minut później nasza drużyna objęła prowadzenie. Po rzucie rożnym piłkę do siatki głową kieruje Arkadiusz Gronkiewicz. Do przerwy wynik nie uległ zmianie.

Po zmianie stron mecz stał się żywszy. Drużyna gospodarzy chciała sięgnąć chociaż po punkt na własnym stadionie. W 50 minucie piłka po rykoszecie wychodzi na rzut rożny. Dośrodkowanie i gol, tym razem nogę do piłki dostawia Łukasz Citak i mamy 2-0. Drużyna z Szebni rzuciła się do ataku na bramkę Mazura z czego skorzystaliśmy. Piłkę w środku odzyskują nasi środkowi pomocnicy. Dorzucenie za plecy obrońców do Patryka, ten z pierwszej piłki do Ark i mamy 3-0. Przez następne 10 minut straciliśmy bramkę po rzucie wolnym.  Mecz kończy się wynikiem 3-1 dla przyjezdnych !

Dziękujemy zawodnikom za zaangażowanie i za kolejne punkty, kolejny mecz już w niedziele a naszym przeciwnikiem będzie drużyna z Makowisk! Zapraszamy !!