Zorza 03 Łubienko - strona nieoficjalna

• Strona Informacyjna

Bolesna przegrana w Nowym Gliniku.

• autor: .Zorza03., 2016-08-22 12:57

Wczoraj przegraliśmy z Dragonem Nowy Glinik 1:2.W pierwszej połowie nasza gra nie wyglądała dobrze i w konsekwęcji szybko straciliśmy pierwszego gola.Drużna gospodarzy ruszyła po drugą bramkę i dość szybko się im to udało po 45 min nasza gra nie wyglądała dobrze.Lecz w drugiej odsłonie spotkania nasza drużyna się obudziła i zaczęliśmy grać bardzo dobrze.Ta dobra gra zaowocowała golem z rzutu wolnego fenomenalnym szczałem popisał się Gabriel Paluch tuż po tym ruszyliśmy do ataku pomimo kilku szans nie udało się nam zdobyć bramki i sędzia gwizdnął po raz ostatni.Dziękujemy naszej drużynie za walkę.

Skład:S.Mazur-M.Citak-M.Lawera-P.Baran-S.Czaja-K.Marchewka-G.Paluch-G.Betlej-D.Kobak-K.Doniek-M.Fiałkiewicz.

Rezerwowi:D.Kozioł-M.Czaja-P.Ziobro-R.Sajdak-K.Citak.

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.